€ 149,-
Golfacademy De Hoge Dijk in Amsterdam organiseert 2-daagse cursussen voor beginnende golfers, die zowel hun theorie- als praktijkexamen willen halen. Na afronding van de cursus mag je zelfstandig de baan in op De Hoge Dijk om je kaarten te lopen, je handicap te behalen en vervolgens te verlagen.
Waar kun je beter leren golfen dan bij een officiële PGA Professional van Golfacademy De Hoge Dijk!
Wij bieden je twee gezellige dagen aan waarin je bij ons je GVB of Handicap 54 kunt behalen en in ieder geval je baanpermissie mee naar huis neemt! Deze twee dagen zijn gevuld met een flinke dosis praktijkles. Waaronder het oefenen van de full swing, het pitchen, chippen en putten. Ook oefenen wij met bunkerspel en sluiten wij af met een baanles, om de geleerde theorie meteen in de praktijk toe te passen. Dit zijn de essentiële aspecten van het golfspel, die je nodig zult hebben tijdens het spelen. Je kunt je inschrijven, samen met een vriend(in) of alleen.
Behaal óók in twee dagen je Baanpermissie/GVB bij Golfacademy De Hoge Dijk in Amsterdam!
Golfmateriaal
Je kunt gebruikmaken van de golfclubs die wij bij de academy voor je klaar hebben staan.
Baanles
Naast oefenen op de driving range, krijg je ook 2 uur baanles, begeleid door onze professional. Hierdoor krijg je een goed gevoel voor het golfspel in de baan zelf.
NGF-examen
Ook geven wij bij deze cursus theorielessen, welke je afsluit met een officieel NGF-examen. Dit examen is essentieel voor het behalen van je GVB/Handicap 54.
Handicap registratie
Om na afloop van de cursus je baanpermissie om te zetten in een permanente registratie en je handicap bij te gaan houden kun je lid worden van een (online) vereniging. Wij kunnen dit direct eventueel vooraf voor je verzorgen ism Mygolfhandicap.nl en/of anwb.nl
Per cursusweekend is er plaats voor minimaal 6 en maximaal 10 deelnemers. Zo krijgt iedereen voldoende aandacht van onze professionals.
Tijdschema tweedaagse GVB-cursus
Dag 1 | |
9.50 uur | Ontvangst op de drivingrange |
10.00 uur | Start cursus (les op de driving range) |
13.00 uur | Lunch (op eigen kosten) |
14.00 uur | Vervolgles op de driving range |
16.00 uur | Theorieles |
17.30 uur | Einde dag 1 |
Dag 2 | |
9.50 uur | Ontvangst op de drivingrange |
10.00 uur | Theorie-examen |
11.00 uur | Les op de driving range |
13.00 uur | Lunch (op eigen kosten) |
14.00 uur | Speelronde praktijk |
16.00 uur | Einde cursus |